banner isbank

Tarsus'un Kurtuluşu 13.Geleneksel Satranç Turnuvası


2018-12-05 08-53-13_2

Tarsus Belediyesi ve Tarsus Zeka Satranç Kulübünce bu yıl 13. düzenlenen Tarsus'un Kurtuluşu 13. Geleneksel Hızlı Satranç 22 Aralık 2018 tarihinde Tarsus Belediyesi Tesislerinde oynanacaktır.
 

Turnuvada oynamak isteyen sporcuların kayıtları kontenjan sıralamasına bakılmaksızın alınacaktır. Kontenjan sayısının(40) ilan edilmesinde ELO ve UKD puanları göz önüne alınarak(Maksimum Rating) sıralaması yapılacaktır. Kontenjanın dolmaması durumunda puansız sporcuların başvuru tarih ve saat sıralamasına göre listeye eklenecektir. Listeler 21 Aralık 2018 tarihinde saat 12.00’de ilan edilecektir.

Turnuvaya Kayıt yaptıran Sporcuların listede olup olmadıklarını kontrol etmeleri son derece önemlidir. Turnuvaya kayıt yaptırıp mazereti sebebi ile gelemeyecek olanların Turnuva Direktörüne bilgi vermesi gerekmektedir. 

Turnuva Yönergesi için pdfTıklayınız   
8 Yaş ve Altı Kategorisi Kesin Kayıt Listesi için xlsTıklayınız

12 Yaş ve Altı Kategorisi Kesin Kayt Lstesi için xlsTıklayınız


Açık Kategori Kesin Kayıt Listesi  için   xlsTıklayınız

KESİN KAYIT LİSTESİNDE YER ALAN ANCAK MAZERET SEBEBİ İLE TURNUVAYA KATILAMAYACAK OLAN SPORCULARIN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e posta adreslerine yada 530 770 6533 telefona mesaj yada WhatsApp olarak mesaj göndermeleri durumunda yedek sıranın ilk sporcusuna turnuvaya katılım bildirimi yapılacaktır. 
İlanen duyurulur.